Červen 2012

Racek

14. června 2012 v 22:52 | džurry |  poslouchám
Hned na úvod - jsem velká Tomášova fanynka. To by sice nemělo mít na následující článek vliv, nicméně je nejspíš dobré si to uvědomit.


nová v novém s novým. pan J.

1. června 2012 v 20:25 | džurry |  blog
Ačkoliv je to naprosto očividné, cítím potřebu vykřičet to do celého světa - jsem zpátky. Nekřičím tak hlasitě a tak daleko jako při mých několika předchozích 'návratech', protože vím, jak to vždycky skončilo a hluboce se za to stydím.

Víte, ani nevím, proč sem teď tohle píšu. Je to beze smyslu. Ale což! Já už přece dávno miluju smyslné nesmysly a nesmysly se smyslem. A taky - ach ano, tušíte správně. Joker. Můj nový milovaný (ten nejmilovanější!) záporák. On je tak nádherně šílený! A vypočítavý! Já - nechci dělat reklamu, ale tohle.. zkrátka a dobře - pokud někoho z vás nadchnul Joker v Heathovš podání (o čemž nepochybuji), vřele doporučuji (pokud jste tak již neučinili) shlédnout miniseriál The Joker Bloggs. Jistě, není to Heath, ale je skvělý.

Well, myslím, že je nejvyšší čas to ukončit. Při nějakém dalším záchvatu inspirace, múzy, neodbytnosti, potřeby - říkejme tomu jak chcete - se tady jistojistě objevím znovu, není důvod truchlit.

Hlavně ale nezapomínejte - why so serious? !