"Bude dobře" ?

13. února 2015 v 16:18 | Lady
Víte co vám řeknu? Že už mi solidně hrabe. Nechci se mi moc psát, ale chci to někomu říct. Někomu, koho to zajímá - a protože ve svým okolí takvýho člověka nenacházím, blog je vlastně docela vděčný místo.

Měli jste někdy pocit, že přitahujete neštěstí a smůlu? Jsem už totiž ze všeho tak vypsychovaná, že jsem přesvědčená o tom, že ty hnusárny se okolo mě dějí jen proto, že je přitahuju. K sobě, k blízkým. K tomu, na čem mi nejvíc záleží. A rady jakože "dej pokoj, to není pravda a dobře to víš" nebo "jo, holka, to je prostě život" mi doprdele fakt nepomůžou.
Věřte mi, vím jak uboze to zní, ale jednoduše potřebuju vědět, že bude zase dobře a ne jen hůř. (Taky oblíbenej žbelpt okolí.)

Takže fajn. Mám se smířit s tím, že nic v životě nevychází, sny se neplní a lidi - i mladí, skvělí a pro vás důležití - prostě umíraj. Jen tak. A jediný co zbude je zoufalství a bezmoc. Díky, ale o tenhle svět fakt nemám zájem.

Ne, fakt si ho nelakuju na růžovo a nechci tolik. Prince na bílým koni už mám, stačil by mi malej byt, velkej pes a spokojená práce pro mě i pro drahého. A sovy na stěnách, ale ty už taky mám. Jediný co mám místo toho před sebou je tak z**rvená škola, každý zkažený ráno už od jeho prvopočátku a neschopnost se s tím vyrovnat.

Pecka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sárča Sárča | Web | 13. února 2015 v 16:32 | Reagovat

Vím, že tohle slyšet nechceš, ale život už je prostě takový..Má tmavé i světlé chvilky, u někoho je to vyvážené, u někoho převládá jedna z nich..Každopádně nic netrvá věčně, což znamená, že jednou se to musí otočit k lepšímu a bude zase líp!:) Stačí nepřestat věřit..:)

2 Lady Lady | 15. února 2015 v 12:41 | Reagovat

Já vím, že to tak je, máš úplnou pravdu. Jen mi teď už vlivem všech těch ne úplně hezkých událostí rupe v hlavě.. Každopádně ale mám před sebou pár mezníků, který by to mohli otočit k lepšímu, tak snad! :) Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama